Vážený zákazník,

nižšie máte možnosť vybrať si produkty zo širokej ponuky tvarov a dekorov keramického podniku BOLESLAWIEC. Termín dodania ako aj cenu Vám radi zašleme na vyžiadanie, v prípadne záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte mailom na info@homedecoke.sk.

Doporučujeme nasledovný postup pri výbere:

- V katalógu TVAROV si vyberte požadovaný tvar - napr. ak máte záujem o hrnček, vyhľadajte si katalógu stranu s hrnčekmi, vyberte si typ, ktorý vyhovuje Vašim predstavám a odpíšte si číslo produktu - napr. GU903 (pri každom produkte sú uvedené rozmery, v prípade hrnčeka aj objem). Farebné prevedenie je v tomto katalógu iba ilustračné.

- Prejdite do katalógu DEKORÁCIE a vyberte si vzor, o ktorý máte záujem. K označeniu tvaru teraz dodajte označenie dekorácie. Váš výber bude teda vyzerať napr. takto GU903/111.

Dekorácie sú rozdelené podľa náročnosti zdobenia do 5 cenových skupín od najlacnejšej po najdrahšiu:

Číslo bez označenia sa radí medzi základné dekory a má najnižšiu cenu, potom nasleduje označenie "A" - vyšší štandard, "DU"- unikát, "Art" – umelecké prevedenie a "Ex" - exkluzívne dekory, ktoré sú najnáročnejšie na zdobenie a majú najvyššiu cenu

katalog